Atmosfera Ruchu

Rozwijanie świadomości ciała

Slajd Slajd Slajd Slajd Slajd Slajd Slajd Slajd Slajd

Pracą z ruchem  i świadomością ciała zajmuję się od 15 lat. W 2003 roku założyłam pierwszy w Polsce klub dla kobiet Atmosfera Ruchu. Zajęcia w kameralnych grupach i indywidualne podejście do każdej klientki spotkały się z tak pozytywnym odbiorem, że w 2005 roku otworzyłam drugi klub. W swojej praktyce prowadziłam lekcje wzmacniające, taneczne, mentalne, ale moje serce należy do techniki pilates, a w ostatnich latach także do jogi.

Moją Atmosferę Ruchu, opuściłam w 2012 roku wyjeżdżając do Szwecji, w której mieszkam, pracuję i rozwijam się zawodowo. W Polsce i ukochanej Warszawie prowadzę warsztaty,  szkolenia i lekcje indywidualne.  

Jestem certyfikowanym instruktorem fitness, nauczycielem pilates i pokrewnych form ruchu body and mind. Prowadzę  lekcje pilates z lekkim sprzętem, treningi relaksacyjne, stretching, pilates dance i pilates z elementami jogi.  Moje kwalifikacje w pilatesie zawdzięczam m.in. Michaelowi Kingowi (Pilates Institute UK-Poland – Pilates Based Fundamental Matwork Certification Course), Jolancie Ignaszewskiej -Kühbauch, Bognie Janik Forbes, Tinie Hedren. W pilatesie fascynuje mnie możliwość harmonizowania całego ciała oraz zbawienny wpływ na stabilizacje kręgosłupa. Bardzo istotny jest dla mnie tzw. „obraz w umyśle kontra obraz w ciele”.  Szczególnie bliska w mojej praktyce jest także  metoda Feldenkraisa, technika Alexandra, metoda Franklina i medycyna chińska.  Interesuję się też terapeutycznym aspektem pilatesa,  jogi , medytacji i oddechu oraz ich wpływem na psychikę.  

 W Polsce prowadzę zajęcia po polsku, w Szwecji po szwedzku. Obecnie szkolenia zawodowe realizuje w Uppsali, gdzie odkryłam kolejne odsłony metody pilates i jogi. Prowadzenie lekcji, treningi personalne i przygotowania do studiów na wydziale rehabilitacji w Skandynawii otworzyły  wiele nowych dróg  w pracy z polskimi Klientami.  

Zapraszam do współpracy

Dorota Pawlik Keber

Strona główna