Atmosfera Ruchu

Aktualności

Zawiadomienie

19.10.2012

Zawiadomienie

Drogie Klientki, Klubowiczki Atmosfery Ruchu,

w związku z moją dalszą edukacją i rozwojem zawodowym oraz związanymi z tym częstymi wyjazdami - do klubu przy ul. Wareckiej 8 zapraszam do końca października 2012 roku. Chciałabym BARDZO BARDZ

O GORĄCO podziękować wszystkim Klientkom za (często wieloletni) udział w zajęciach, życiu klubu, fitnessową przygodę i zapał oraz wszystkie ciepłe słowa i radość, którą od Was dostałam przez ten czas.

DZIĘKUJĘ BARDZO wszystkim pracownikom Atmosfery Ruchu - Wam, dziewczyny - recepcjonistkom i instruktorkom, które związały się z klubem na dłuższy lub krótszy czas - za wspaniałą pracę, zaangażowanie i pozytywną energię.

Działalność Atmosfery Ruchu zostanie w chwili obecnej zawieszona na bliżej nieokreślony czas, oczywiście o powrocie Atmosfery na pewno będzie głośno. Stale prowadzę zajęcia indywidualne (szczegóły w zakładce; treningi personalne), do których zachęcam (+48 609 514 522)

Zajęcia grupowe odbywać się będą przy Wareckiej 8 do końca października wg grafiku.

Od listopada większość grup fitness wraz z instruktorkami Atmosfery Ruchu będzie kontynuować zajęcia w klubie POWER HOUSE przy ul. Tamka 40. Szczegółowe informacje na stroniewww.powerhouse.com.pl oraz pod numerem: (22) 828 68 55. 

Zapraszam

 

Dorota Pawlik